Hazır Web Sitesi

By Leave a comment

Djital dünyanın çok fazla gelişmiş olması şirketler ve bireysel kullanıcılar için bir web sitesine sahip olma gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Günümüzde gelinen noktada web sitesi kurulumu için harcanan zaman ve bütçe de önemli bir yer teşkil etmektedir. Hazır web sitesi kurulumu sayesinde bütçeden ve zamandan tasarruf etmek kullanıcılar alternatif yöntemlere yönelmektedir. Özel web tasarım yaptırmak bir çok firma için gereksiz zaman yükü ve fiyat dezavantajına sahiptir.

Hazır Site Seçimi Nasıl Olmalı?

Öncelikle bu işi evinden yapan yani home-office tarzı çalışan insanlardan uzak durmalısınız. Çünkü web sitenizi ilk başta sorunsuz olarak yaptırmış olabilirsiniz fakat ileride çıkacak hosting ve yazılım problemleri için muhatap bulamama olasılığınız yüksek olur. Sabit ofis adresi ve sabit telefon numarası bulunan, mesai saatleri içerisinde mail, telefon ya da Whatsapp aracılığıyla iletişim kurabileceğiniz firmalarla çalışırsanız ileride sorun yaşama olasılığınız azalacaktır.

7 renk web kendi kodladığı yazılım sistemini kullanmaktadır. Bunun avantajı ne diye soracak olursanız WordPress gibi hazır yazılımların güvenlik sorunlarına sahip değildir. Kurumsal firmaların tüm ihtiyaçları düşünerek kodlanmış hazır siteler ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Web Sitesi Kurmak İstiyorum?

Peki bir internet sitesi nasıl kuracağım diyorsanız burası tam size göre. Öncelikle hazır site hakkında hiç bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Satın al linkine tıklayıp alan adı arama bölümüne geliyorsunuz. Daha önce alan adınızı başka yerden almadıysanız alan adınızı aratıp kontrol et diyerek boşta olup olmadığına bakabilirsiniz. Alan adı boştaysa yani kimse tarafından daha önce satın alınmadıysa ileri diyerek bilgilerinizi dolduracağınız bölüme geçiyorsunuz. Bilgilerinizi doldurduktan sonra kredi kartı veya eft/havale yöntemiyle ödeme yaparak satın alma işlemini bitiriyorsunuz. Bundan sonra hazır internet siteniz yaklaşık otuz dakika içerisinde hazır oluyor. Artık tek yapmanız gereken yönetim panelinden içerikleri girmek ya da anahtar teslim siteyi satın almak. Yönetim panelini kullanamazsanız ayrıca admin panel kullanım videoları da mevcuttur.

İçerik eklemek sınırsız mı?

Hazır sitenize istediğiniz kadar içerik eklemek serbesttir. İçeriklerinizi yayınladıktan sonra gerektiğinde düzenleme de yapabilirsiniz. Ayrıca 1 yıl alan adı (domain) ve hosting tüm hazır site paketlerinde ücretsizdir. 7 renk web hazır web sitesi sistemleri arama motorlarına ve mobil cihazlara yüzde yüz uyumuyla dikkat çekmektedir. Ayrıca tüm hazır web sitesi paketlerinde kurumsal veya bireysel mail kullanım özelliği mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.